Nie mogłem się powstrzymać

No nie mogłem się powstrzymać … Jako, że moje modelarstwo przeżywa kryzys spowodowany permanentnym czasem. Postanowiłem także, że ograniczę ilość zakapowanych modeli. Idąc do sklepu nie kupuję wszystkiego jak leci i co jest tylko ograniczam się do tych co sobie wcześniej ustaliłem. J-5 nie było na tej liście. Stwierdziłem, że jak producent nie zamierza sprzedawać w Empikach to poczekam może kiedyś sobie kupię.

Wchodząc dzisiaj do Empiku mocno się zdziwiłem ponieważ J-5 grzecznie leżał na półce i czekał na mnie. Lubię tą tematykę ale czy go skleję ? Na pewno nie. Czy zasili grono pułkowników na pewno tak. Cóż model fajnie wydrukowany, ważne że nie jest to druk cyfrowy. Dziwne tylko jest to że format niektóych stron jest mniejsza, nie przeszkadza to wcale sklejaczowi ale zamiast wydrukować pełną stronę i zrobić więcej detalów wnętrza.

Dodatkowo muszę tutaj wam polecić nowiutką Kartonową Kolekcję, tym razem szybowiec. Z jednej wycinanki można skleić tym razem dwa modele.

PS

Nadal nie ma dostępnego Abramsa obiecanego przez Answer.

PS2

Przebudowa niestety jeszcze trwa. Mój wspaniały hosting niestety nie radzi sobie z podstawowymi usługami i na chwilę obecną kalendarz jest pusty trwa jego uaktualnianie. Będzie trochę inaczej wyglądać ale cały czas tak samo użyteczny. Jeśli chcecie żeby wasze wydarzenie było na liście napisz do mnie

Czekam na wasze maile

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz do mnie, odpowiem tak szybko jak się da.

©2021 Modelarstwo Okiem Dextera

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?