Znowu to się stało

Pewnie zauważyliście, że od pewnego czasu konto hostingowe forum papermodels.pl i w tym mojej strony pokazywał komunikat 404 albo i „konto hostingowe zostało zawieszone” . Muszę was za to przeprosić ponieważ nie było to celowe i naprawdę nie wiedziałem naprawdę dlaczego. Dostawca hostingu także nie pomagał, wręcz utrudniał, a współpraca niestety nie należała do łatwych. Ciągłe blokowania bez podania szczegółów, brak dostępu do podstawowych informacji, które pozwoliłyby szybciej rozwiązać problemy i obiecanki że na pewno sprawą się zajmiemy doprowadziły mnie do szewskiej pasji. Na razie przeniesienie wszystkich serwisów na nowy hosting nie wchodzi w grę ze względu na czas jaki potrzeba na wykonanie tego więc ostatecznie zdecydowałem się na zmierzenie się z problemem samodzielnie. Na koniec sam musiałem się zając sprawą. Dzięki az.pl jesteście najlepsi ale w spławianiu klienta, wasza pomoc niestety ale nie przydała się wcale.

Powodem tego stanu rzeczy była dziura w oprogramowaniu WordPress pozwalająca na zainfekowanie strony kodem który wysyłał spam. Niestety zagnieździł się tak mocno, że nie byłem w stanie zlokalizować gnojka. Stwierdziłem że będzie najlepiej jak usunę wszystko i zrobię wszystko od początku, a jednocześnie trochę odświeżę wygląd. Stary nie podchodził mi i trochę mnie irytowało brak aktualizacji.

Dzisiaj przedstawiam wam nowy wygląd bloga. Na razie nie wszystko jest udostępnione ale z biegiem czasu będę dołączał nowe funkcjonalności.

2 komentarze
  1. Paweł Domański 4 lata temu

    Sprawdzenie czy działa komentarz

  2. Paweł Domański 4 lata temu

    🙂

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz do mnie, odpowiem tak szybko jak się da.

©2020 Modelarstwo Okiem Dextera

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?