Nie masz dzisiaj nic do roboty … teraz masz

Nie masz dzisiaj nic do roboty … teraz masz

author image
Paweł Domański

Mistrz Kartonu i Nożyczek

Last updated on October 2, 2020, at 1:36 a.m. ET

Posted on 2014-06-07 05:36:42 +0200

Otwieram oczy jest okropnie wcześnie kilka minut po piątej, sobota. Chcielibyście pospać ale nie możecie, wasz organizm albo jest przyzwyczajony albo już się wyspaliście. Ja bym stawiał na to pierwsze no ale sami zdecydujcie. Przekręcam głowę w kierunku okna niebo bezchmurne. Zastanawiam się co dzisiaj będę robić.

Macie takie chwile? Ja mam i to dzisiaj. Jednak ja już wiem jaki jest mój plan zajęć. Jeśli Ty się zastanawiasz oto masz kilka propozycji. Dzisiaj mamy kumulacje modelarskie bo na terenie naszego kraju rozgrywają się aż trzy konkursy połączone z wystawą modeli.

Zacznę od tego że w Warszawie odbywa się po raz drugi Warszawska fiesta modelarska. Jest to konkurs w którym uczestniczą wyłącznie modele plastikowe, a że nie ograniczam się wyłącznie do modeli kartonowych i taka pozycja powinna się tutaj znaleźć.
Więcej możecie znaleźć na ich stronie pod adresem http://modelfiesta.wordpress.com/

Kolejnym punktem jest odbywający sie po raz siedemasty ogólnopolski konkurs modeli zarówno tych z celulozy jak i pcv. Osobiście mogę ręczyć że atmosfera panująca w ciągu dwóch dni jest bardzo gorąca.
Więcej informacji o tym możecie poczytać na stronie http://dkidalin.radom.pl/?page_id=10

Na koniec zaciągnę was do Wrocławia gdzie będziecie mogli zobaczyć modele wyłącznie kartonowe. Konkurs jest organizowany pod patronatem forum kartoniarzy Konradus. Byłem tam tylko raz i żałuję że plany mam inne bo chętnie bym się wybrał.
Więcej na stronie http://wak.konradus.com/2014.php

Jeśli jednak nie macie ochoty nigdzie się wybierać i nie zamierzacie uczestniczyć w grillu u znajomych (chociaż pogoda zapowiada się piękna) to możecie posiedzieć sobie wieczorem przy napoju chłodzącym i zacząć kleić model czołgu Cromwell Mk IV. Składa się on z bagatela 1647 części więc zabawy będziecie mieli nie tylko na dzisiejszy wieczór, dzień a nawet miesiąc. Model można nabyć drogą kupna w najbliższym Empiku lub za pośrednictwem wskazówek dostępnych na stronie wydawnictwa. Zapomniałbym że model jest autorstwa Pawła Mistewicza 🙂
Link do strony http://www.kartonowakolekcja.republika.pl/

Share on

Tags

Subscribe to see what we're thinking

Subscribe to get access to premium content or contact us if you have any questions.

Subscribe Now