Wystawa i konkurs modeli kartonowych Gołąb 2021

Zakończenie sezonu 2021 w modelarstwie kartonowych i w reżimie sanitarnym

author image
Paweł Domański

Mistrz Kartonu i Nożyczek

Last updated on October 2, 2020, at 1:36 a.m. ET

Posted on 2021-12-05 07:09:23 +0100

Jak co roku w pierwszą sobotę grudnia spotkaliśmy się z naszymi przyjacielami modelarzami w Gołębiu na konkursie modeli kartonowych. Konkurs w Gołębiu jest konkursem bardzo kameralnym, a w tym roku ze względu na panujące obostrzenia jest jeszcze bardziej.

W tym roku na konkurs przyjechało niewiele ponad 40 modelarzy co się przełozyło na około 150 modeli. Wychodzi na to, że średnio każdy modelarz przyjechał z 3 maodelami.

Jak co roku kiedy konkurs się odbywa w soboty jest przewidziana niespodzianka. W tym roku nasz organizator zabrał nas do Muzeum Sił Zbrojnych w Dęblinie. Ostatni raz tam byłem 10 lat temu, kiedy to muzeum właśnie powstawało więc za dużo nie było i taka wycieczka jest dobrym pomysłem. Byłem miło zdziwiony z tego jak muzeum się rozrosło i ile jest ciekawych eksponatów do obejrzenia. Będę musiał jechać jeszcze raz tam jak będzie ciepło i zabrać ze sobą całą swoją rodzinkę.

Konkurs w Gołębiu był pierwszym konkursem kiedy nie było z nami Janka Musiała, którego wszystkim jego brakowało. Już nie spotkamy się nigdy i nie pogadamy o modelach.

Share on

Tags

Subscribe to see what we're thinking

Subscribe to get access to premium content or contact us if you have any questions.

Subscribe Now