II Wystawa i Konkurs Modelarski

II Wystawa i Konkurs Modelarski

author image
Paweł Domański

Mistrz Kartonu i Nożyczek

Last updated on October 2, 2020, at 1:36 a.m. ET

Posted on 2016-02-01 03:14:30 +0100

Już po raz drugi w Klubie Osiedlowym przy ulicy Kopernika 5 spotkali się fani modelarstwa. Tym razem na wystawę połączoną z konkursem pokazano ponad 360 modeli i dioram w różnych kategoriach zarówno wiekowych jak i tematycznych. Modele wraz z twórcami przyjechały z różnych stron polski. Jak na bardzo młodziutki konkurs frekwencja była bardzo wysoka i mam nadzieję że w przyszłym roku będę mógł się udzielić bardziej.

Tegoroczny konkurs był dla mnie bardzo ważny z kilku powodów. Po pierwsze był pierwszym konkursem od trzech lat gdzie się pojawiłem z nowym modelem jak i fakt że na tym konkursie miał swój debiut mój prawie sześcioletni Jasiek ze swoim modelem R2-D2. Bardzo się cieszę, że Jaś stara się iść trochę w moje ślady, mam nadzieję że będzie rozwijać swój talent.

Wracając jednak do konkursu. To szkoda, że nie ufundowałem w tym roku żadnej nagrody za najlepszy model kartonowy, ponieważ mimo że na konkursie nie było za wiele kartonowców to kilka modeli zasłużyło na nagrodę.
Na modelach plastikowych się nie znam więc mógłbym tylko powiedzieć czy mi się podoba czy nie. Moją uwagę przykuł mi model Su-27 w dość dziwacznym malowaniu bo polskim i łudząco przypominającym te, które mamy na naszych Mińskich MiGach.

Zapraszam do oglądania zdjęć 

 

Impreza odbyła się w dniach 23-24 stycznia 2016 roku przy klubie modelarskim Sęp, który jest prowadzony przez Adama Dąbrowskiego. My z Jasiem też uczęszczamy jak tylko mamy wolną chwilę.

Share on

Tags

Subscribe to see what we're thinking

Subscribe to get access to premium content or contact us if you have any questions.

Subscribe Now