Czas przyszedł, żeby pochwalić się wykonaniem kolejnego modelu, którym jest tytułowy F-86 Sabre. Model wykonałem wykorzystując jeden z dwóch modeli znajdujących się w numerze 56. Wybrałem ten model ystego przypadku. Nie wiem jakoś nie jestem fanem wojny w Koreii ale chciałem po prostu mieć wykonany model w swojej sklejonej kolekcji.
Model jest wydrukowany na kartonie w formacie A3 i jest częścią dwóch modeli w wycinance. Drugim jest model MiG-15 w odpowiednich dla wojny w Koreii. Może skleję też ten drugi model, i będzie stanowił dobre uzupełnienie dla przedstawianego dzisiaj modelu.
Jak na model który został wydany dość dawno muszę powiedzieć, że karton jest naprawde dobrej jakości, ale już sam projekt no jak na to, że jest wykreślony ręcznie to już nie koniecznie. Chociaż jak się przyjrzymy i zastanowimy to docinanie elementów żeby pasowały raczej jest wliczone w proces klejenia.
Osobiście klejenie było dość przyjemne i bez większych problemów. Owszem malowanie wnęk nie jest zbyt dobrym posunięciem no ale nie ma czego się spodziewać po modelach z tego okresu.

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć modelu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments