Pewnie zauważyliście, że od pewnego czasu konto hostingowe forum papermodels.pl i w tym mojej strony pokazywał komunikat 404 albo i „konto hostingowe zostało zawieszone” . Muszę was za to przeprosić ponieważ nie było to celowe i naprawdę nie wiedziałem naprawdę dlaczego. Dostawca hostingu także nie pomagał, wręcz utrudniał, a współpraca niestety nie należała do łatwych. Ciągłe blokowania bez podania szczegółów, brak dostępu do podstawowych informacji, które pozwoliłyby szybciej rozwiązać problemy i obiecanki że na pewno sprawą się zajmiemy doprowadziły mnie do szewskiej pasji. Na razie przeniesienie wszystkich serwisów na nowy hosting nie wchodzi w grę ze względu na czas jaki potrzeba na wykonanie tego więc ostatecznie zdecydowałem się na zmierzenie się z problemem samodzielnie. Na koniec sam musiałem się zając sprawą. Dzięki az.pl jesteście najlepsi ale w spławianiu klienta, wasza pomoc niestety ale nie przydała się wcale.

Powodem tego stanu rzeczy była dziura w oprogramowaniu WordPress pozwalająca na zainfekowanie strony kodem który wysyłał spam. Niestety zagnieździł się tak mocno, że nie byłem w stanie zlokalizować gnojka. Stwierdziłem że będzie najlepiej jak usunę wszystko i zrobię wszystko od początku, a jednocześnie trochę odświeżę wygląd. Stary nie podchodził mi i trochę mnie irytowało brak aktualizacji.

Dzisiaj przedstawiam wam nowy wygląd bloga. Na razie nie wszystko jest udostępnione ale z biegiem czasu będę dołączał nowe funkcjonalności

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments