Mamy końcówkę stycznia. Jako jeden z punktów na ten rok zaplanowałem regularne pisane na moim blogu a także zająć się otaczającym światkiem nie tylko tym modelarskim. Od początku roku pracuję nad tym, aby całkowicie przebudować stronę. Znaczącą różnicą jest wygląd.

Do tej pory starałem się używać darmowych motywów, jednak darmowe nie znaczy dobre. Przeważnie są brzydkie i nie ma możliwości dostosowania pod własne wymagania. W każdym darmowym motywie znajduje się od zatrzęsienia linków do stron, o których nie mamy pojęcia. Postanowiłem poszukać czegoś płatnego, koszt profesjonalnego wyglądu nie jest drogie, bo wydałem 45$ i jestem zadowolony. Mam to, co chciałem i jak chciałem. Prace nad wyglądem jeszcze trwają, ale to będzie kosmetyka i z czasem będą pojawiały się nowe elementy. Strona dobrze działa zarówno na komputerach jak i na tabletach i telefonach. Sprawdziłem nawet jak działa na monitorach w ekranem Retina i byłem zachwycony.

Kolejną rzeczą, jaką można zauważyć to kalendarz wydarzeń, będą tutaj zarówno wydarzenia modelarskie, jaki te, na których wpada być. Wydarzenia można śledzić na własnym komputerze lub przy użycia konta na Gmail. Nie musisz, więc wchodzić i sprawdzać, co kiedy będzie. Jeśli czujesz, że jakiegoś wydarzenia nie ma a powinno się znaleźć na stronie napisz na adres [email protected] a postaram je wpisać.

Trzecią rzeczą jest system komentarzy. Mam nadzieję, że będziecie wpisywać komentarze do moich wpisów, bo po co pisać jak nikt tego nie będzie czytał i komentował.

Sporo wpisów czasowo znikło i sukcesywnie będą powracać. Nie udało mi się przeredagować 200 wpisów i przejrzeć 3000 zdjęć.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments